özel uçak kiralama
Kasım 22, 2014 Comments Closed

BİLKENT JET ÖZEL UÇAK KİRALAMA HİZMETLERİMİZ

Posted by:Bilkentjet onKasım 22, 2014

UÇAK KİRALAMA SERVİSLERİMİZ

Bilkent jet Havacılık, uçak kiralama, helikopter kiralama, özel jet kiralama, deniz uçağı kiralama, VIP hava transfer, hava çekimi ( fotoğraf ve kamera çekimi ), hava ambulansı ( airambulance ), hava taksi,business jet ve helikopter turu seçenekleriyle sizlerden gelen taleplere en kısa süre içinde cevap vererek size uygun hava aracının hazır duruma getirilmesini sağlar. Hava taksi ve business jet hizmeti ile özellikle iş adamlarına yönelik hizmet sunmaktadır. İş dünyasının yoğun temposuna hava taksi ve business jet ile ayak uydurabileceksiniz. Bilkent jet özel Jet, Antalya, İstanbul ve Ankarakiralık uçak, kiralık helikopter, VIP helikopter, VIP hava transfer, Kıbrıs özel uçak ve Kıbrıs özel jet ile görmek istediğiniz yerleri sizi hiç yormadan ayağınıza getiriyor. Ambulans uçak, ambulans helikopter ve ambulans jet ileyapılan hava ambulans hizmeti sayesinde hastalarınız en hızlı ve en güvenilir şekilde yerine ulaştırılmaktadır. Bilkent jet Havacılık’ın sizlere sunduğu helikopter turu hizmetinden yararlanarak fotoğraf ve kamera çekimi olanaklarıyla en özel anlarınızı unutulmaz kılabilirsiniz.

özel uçak kiralama

özel uçak kiralama

özel jet kiralama

özel jet kiralama

Trafik sizi bunaltmasın Helikopter kapınızda

Şehirlerin kalabalığından ve yoğun trafiğinden bunalan insanlar için uygun çözümler sunan Bilkent jet Havacılık’ın, hava taksi ve business jet hizmeti ile güvenli ve konforlu uçuş keyfi yaşayacaksınız. Hava taksi ve business jet seçenekleri ile teknik donanımın sağladığı tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz. Uçak kiralama, helikopter kiralama, özel jet kiralama, deniz uçağı kiralama, VIP hava transfer, hava çekimi ( fotoğraf ve kamera çekimi ), hava ambulans ( airambulance ), hava taksi,business jet ve helikopter turu seçeneklerinden iş seyahatleriniz ve özel gezileriniz için dilediğinizi seçin. Ankara, İstanbul ve Antalyakiralık uçak, kiralık helikopter, VIP helikopter, VIP hava transfer, Kıbrıs özel uçak ve Kıbrıs özel jet hizmetleriyle ihtiyacınız olan her yere en hızlı, en güvenilir ve en rahat biçimde ulaşmanızı sağlar. Hava ambulans taşımacılığında ambulans uçak, ambulans jet ve ambulans helikopter ile üstün kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı hizmet sunar. Nefes kesen manzaraları, fotoğraf ve kamera çekimi ile yakalamak ve unutulmaz bir deneyim yaşamak istiyorsanız helikopter turu keyfi sizi bekliyor.

Bilkent Jet uçak kiralama olarak 7/24 çağrı merkezimizden Özel Uçak Kiralama, Helikopter turu ve helikopter kiralama ya da ambulans uçak taleplerinize hızlı cevap alabilirsiniz.

BİLKENT JET ÖZEL UÇAK & HELİKOPTER KİRALAMA SERVİSİ

İLETİŞİM-0 532 256 96 34

Copyrights © 2015 Bilkent Havacılık. Tüm Hakları Saklıdır.