Helikopter ile yük taşıma
Kasım 11, 2014 Comments Closed

Helikopter ile yük taşıma aşamaları

Posted by:Bilkentjet onKasım 11, 2014

Helikopter ile yük taşıma aşamaları

Bilkentjet Hava Taksi şirketimiz, uçak kiralama, kiralık uçak, hava ambulansı hizmetinin yanı sıra Helikopter ile yük taşıma hizmeti de sunmaktadır. Gerek kiralık helikopter taleplerinizde gerekse helikopter turu hizmeti veren şirketimiz helikopter ile yük taşıma konusunda size kolaylıklar sağlamaktadır.

Helikopterle yük taşıma işleminde operasyonu adım adım aşamalandırmak gerekirse. Birinci adım helikopter ile yük taşıma işinin nevini öğrenmek olacaktır.

Operasyon nerede olacaktır. Helikopterle yük taşıma için belirlenen günde hava durumu uçuşa müsaade etmekte midir? Ve taşınacak yükün helikopterin taşıma sınırları içinde olup olmadığı belirlenmelidir.

Bu aşamanın belirlenmesinden sonra acil bir durumda helikopter ile yük taşıma işleminde bahse konu yükün gerekli taşıma sigortaları yapılmış mıdır aşamasına geçilir. Çünkü acil durumlarda çok küçük bir ihtimal dahi olsa yükün bırakılması gerekebilir ve bu durumda mağduriyet oluşmaması için yükün daha önceden sigortalanması veya helikopter ile yük taşıma işleminden hemen önce bu sigortanın gerçekleştirilmesi lazımdır.

Helikopter ile yük taşıma

Helikopter ile yük taşıma

Helikopter ile yük taşıma operasyonunun bundan sonraki aşaması sözleşme aşamasıdır. Bu aşamada anlaşılan rakam ve yapılacak işin içeriğini detaylı olarak belirten bir sözleşme iki taraf arasında imza altına alınır. Ve diğer aşamaya geçilir.

Helikopterle yük taşıma işleminin bundan sonraki aşaması fizibilite aşamasıdır. Bu durumda ya ekiplerimiz alana daha önceden gelerek gerekli araştırmayı yapar yada işi gerçekleştirecek firma gerekli doneleri tarafımıza detaylı olarak sağlar.

Son aşama operasyonun gerçekleştirileceği aşamadır. Helikopterle yük taşıma esnasında çevre güvenliği alınarak işlem bitimine kadar iki taraftan da teknisyenler sahada yükleme ve bağlama işlemleriyle birlikte taşımayı gerçekleştirirler.

Ambulans Uçak ve ambulanshelikopter hizmeti veren bilkent jet ile hızlı hizmet anlayışımız ile sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

Helikopterle yük taşıma ile ilgili sormak istediğiniz her şey için 7/24 bize ulaşın.

Bilkent Jet uçak kiralama olarak 7/24 çağrı merkezimizden Özel Uçak Kiralama, Helikopter turu ve helikopter kiralama ya da ambulans uçak taleplerinize hızlı cevap alabilirsiniz.

BİLKENT JET ÖZEL UÇAK & HELİKOPTER KİRALAMA SERVİSİ

İLETİŞİM-0 532 256 96 34

Copyrights © 2015 Bilkent Havacılık. Tüm Hakları Saklıdır.