kiralık uçak
Ekim 22, 2014 0

kiralık uçak HİZMETİNDE HIZLI ÇÖZÜM

Posted by:Bilkentjet onEkim 22, 2014

kiralık uçak ücretleri hakkında

kiralık uçak hizmeti veren Bilkent jet Havacılık hava taksi ve özel uçak kiralama hizmetleri ile güven ve kalitenin adresi olmuştur. Havacılık sektöründe yetişmiş yönetici ve uzman kadrosuyla sizlere en ayrıcalıklı hava taksi ve business jet hizmeti sunmaktadır. Bilkent jet Havacılık her geçen gün hizmet kalitesini artırıp servis ağlarını genişleterek hava taksi ve business jet ile özellikle iş dünyasının hızlı temposuna uygun uçuşlar sağlamaktadır

Taleplerinize en kısa sürede cevap verir

uçak kiralama

Bilkent jet Havacılık uçak kiralama , kiralık uçak ve helikopter kiralamada kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı hizmetler sunmaktadır. Kendini her geçen gün modernize ederek uçak kiralama ve helikopter kiralama alanında sizleri en son teknolojiyle buluşturmaktadır. Taleplerinize en kısa süre içinde cevap veren firma, uçak kiralama ve helikopter kiralamada tüm rakiplerine fark atmıştır.

özel uçak kiralama Yurtiçi ve yurtdışı hizmet

Bilkent jet Havacılık Ankara, İstanbul ve Antalya’da sunduğu kiralık uçak ve kiralık helikopter seçenekleriyle yurt içi hizmetlerle yetinmeyip sesini dünyaya duyurmayı amaçlamaktadır. Bu amaçla yola çıkarak kiralık uçak ve kiralık helikopter hizmetleriyle kendini modernize edip dünyaya açılmıştır. özel uçak kiralama ve kiralık helikopter seçenekleriyle yurt içi ve yurt dışında kalite seviyesini en üst düzeye çıkartarak maksimum kalitede hizmet ve müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır.

kiralık uçak

kiralık uçak

Teknolojik altyapı

Havacılık sektöründeki her türlü ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak bilgi ve teknolojik donanıma sahip olan Bilkent jet Havacılık, özel kiralık jet , kiralık helikopter, uçak kiralama, helikopter kiralama, özel jet kiralama, deniz uçağı kiralama, VIP hava transfer, hava çekimi ( fotoğraf ve kamera çekimi ), hava ambulans ( airambulance ), hava taksi,business jet ve helikopter turu hizmetleriyle yenilik ve değişimlere uygun seçenekler sunmaktadır. Antalya, İstanbul ve Ankara uçak kiralama , kiralık helikopter, VIP helikopter, VIP hava transfer, Kıbrıs özel uçak ve Kıbrıs özel jet hizmetlerinde detaycı ve ayrıcalıklı olanaklar sağlamaktadır.

Kiralık özel uçak seçeneklerindeki her türlü yeniliği müşterilerine en kısa sürede ulaştırmaktadır. Hava taksi ve business jette sunduğu hizmetlerle güven ve kalitenin adresi olmuştur. Ambulans uçak, ambulans jet ve ambulans helikopter, hava ambulansın sizlere sunduğu seçeneklerdir. Helikopter turu, fotoğraf ve kamera çekiminde teknolojik altyapısıyla tüm beklentilerinizi karşılar.

Bilkent Jet uçak kiralama olarak 7/24 çağrı merkezimizden Özel Uçak Kiralama, Helikopter turu ve helikopter kiralama ya da ambulans uçak taleplerinize hızlı cevap alabilirsiniz.

BİLKENT JET ÖZEL UÇAK & HELİKOPTER KİRALAMA SERVİSİ

İLETİŞİM-0 532 256 96 34

Bir Cevap Yazın

Copyrights © 2015 Bilkent Havacılık. Tüm Hakları Saklıdır.