kiralık uçak
Kasım 4, 2014 Comments Closed

kiralık uçak’da Yerinizi ayırtın

Posted by:Bilkentjet onKasım 4, 2014

Kiralık Uçak’da Yerinizi ayırtın

kiralık uçak yapmak isteyen misafir Bilkent jet Havacılık aracılığı ile konforlu seyehat eder. uçak kiralama, helikopter kiralama, özel jet kiralama, deniz uçağı kiralama, VIP hava transfer, hava çekimi ( fotoğraf ve kamera çekimi ), hava ambulans ( air ambulance ), hava taksi, business jet ve helikopter turu seçenekleriyle, uzman kadrosuyla, kaliteden ödün vermeden ihtiyaçlarınıza en uygun hava aracını hizmetinize sunmaktadır.

uçak kiralama

Antalya uçak kiralama, İstanbul kiralık uçak ve Ankara kiralık uçak, kiralık helikopter, VIP helikopter, VIP hava transfer, Kıbrıs özel uçak ve Kıbrıs özel jet ile sunduğu daha donanımlı ve profesyonel hizmet ile rakiplerine fark atmıştır. Hava taksi ve business jet seçenekleriyle kalite seviyesini alanında uzman kadrosu ile sağlayarak, müşterilerinin ilk ve süregelen ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktadır.

Türkiye ve yurt dışı hasta ve organ nakli olanağını taşıyan hava ambulans hizmeti ile ambulans uçak, ambulans jet ve ambulans helikopterler hastalarınız ve sizin için gerekli tüm güven ve konfora sahiptir. Helikopter turu, fotoğraf ve kamera çekimi hizmetlerine şahit olmak istiyorsanız gökyüzündeki yerinizi bir an önce ayırtın!

kiralık uçak

kiralık uçak

Uçak kiralama da Önce güvenlik

Havacılıkla ilgili tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli kendini yenilemekte olan Bilkent jet Havacılık, uçak kiralama, helikopter kiralama, özel jet kiralama, deniz uçağı kiralama, VIP hava transfer, hava çekimi ( fotoğraf ve kamera çekimi ), hava ambulans ( air ambulance ), hava taksi, business jet ve helikopter turu seçenekleri ile dünya standartlarında hizmet sunmaktadır. Antalya, İstanbul ve Ankara kiralık uçak, kiralık helikopter, VIP helikopter, VIP hava transfer hizmeti sunmaktayız.

Kıbrıs özel uçak

Kıbrıs özel uçak ve Kıbrıs özel jet hizmetleriuluslararası standartlarda olup “önce güvenlik” ilkesini temel almıştır. Hava taksi ve business jet hizmetlerinin ihtiyaçlarınıza getirdiği özel uygulamalar sayesinde müşterilerinin uzun yıllar boyu çalıştığı, güvenilir bir iş ortağı olmuştur.

Bilkent jet Havacılık’ın hava ambulans hizmetiyle sizlere sunmuş olduğu, ambulans uçak, ambulans jet ve ambulans helikopterlerin çalışma prensibi karşılıklı güven ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur. Helikopter turu, fotoğraf ve kamera çekimi ile sizlerin talep ve beklentileri doğrultusunda teknolojiye paralel olarak hizmetler sunmaktadır.

 

Bilkent Jet uçak kiralama olarak 7/24 çağrı merkezimizden Özel Uçak Kiralama, Helikopter turu ve helikopter kiralama ya da ambulans uçak taleplerinize hızlı cevap alabilirsiniz.

BİLKENT JET ÖZEL UÇAK & HELİKOPTER KİRALAMA SERVİSİ

İLETİŞİM-0 532 256 96 34

Copyrights © 2015 Bilkent Havacılık. Tüm Hakları Saklıdır.