Hava taksi
Kasım 14, 2014 Comments Closed

Özel Uçak ile Seyehat

Posted by:Bilkentjet onKasım 14, 2014

Özel Uçak ile Seyehat imkanı ve özel jet fiyatları

Özel Uçak ile Seyehatinizin bitmesini istemeyeceksiniz

Özel Uçak ile seyehat ve özel jet fiyaları hakkında ve Sektörde rekabet gücünü yükseltecek yenilik ve değişimlere uyumlu hizmetlerde kalite ünvanını zirvede tutup, hizmet ettiği tüm paydaşlarının memnuniyetini kazanan Bilkent jet Havacılık uçak kiralama, helikopter kiralama, özel jet kiralama, deniz uçağı kiralama, VIP hava transfer, hava çekimi ( fotoğraf ve kamera çekimi ), hava ambulans ( airambulance ), hava taksi, business jet ve helikopter turu olanaklarıyla siz değerli müşterilerine hizmet etmekten ötürü mutluluk duymaktadır.

Hava taksi ve business jet ile artık toplantılarınızı seyahatiniz süresince gerçekleştirebileceksiniz. Antalya, İstanbul ve Ankara kiralık uçak, kiralık helikopter, VIP helikopter, VIP hava transfer, Kıbrıs özel uçak ve Kıbrıs özel jet olanaklarından yararlanmak için bir telefonunuz yeterli.

Türkiye ve yurt dışı hasta ve organ nakli yapabilme imkânına sahip hava ambulans hizmeti ile ambulans uçak, ambulans jet ve ambulans helikopterler aracılığıylaen güvenilir ve konforlu taşıma garantisine sahiptir. Helikopter turu, fotoğraf ve kamera çekimi hizmetleri ile gökyüzünde yapmış olduğunuz seyahatin bitmesini istemeyeceksiniz.

özel uçak kiralama

özel uçak kiralama

Özel Uçak Kiralama da Güven ve konforo sahip olun

Türkiye ve dünyanın her yerine hizmet sunan Bilkent jet Havacılık, uçak kiralama, helikopter kiralama, özel jet kiralama, deniz uçağı kiralama, VIP hava transfer, hava çekimi ( fotoğraf ve kamera çekimi ), hava ambulans ( airambulance ), hava taksi,business jet ve helikopter turu seçenekleriyle müşterilerinin isteği ve ihtiyaçları doğrultusunda planlanan ve uygulanan uçuş hizmetleri sunmaktadır.

Hava taksi ve business jet seçenekleriyleen kısa zamanda ve üstün hizmet kalitesi ile müşterilerinin taleplerine cevap veren bir şirket olmaktan ötürü gurur duymaktadır. Türkiye ve yurt dışı hasta naklinde faaliyet göstermekte olan Bilkent jet Havacılık, ambulans uçak, ambulans jet ve ambulans helikopterler ile 7/24 hava ambulans hizmeti vermektedir.

Antalya, İstanbul ve Ankarakiralık uçak, kiralık helikopter, VIP helikopter, VIP hava transfer, Kıbrıs özel uçak ve Kıbrıs özel jet seçenekleriile havacılık sektöründe yetişmiş yönetici ve uzman kadrosu sizlere en güvenilir ve konforlu seyahat garantisi sözü vermektedir. Helikopter turu, fotoğraf ve kamera çekimi hizmetleri ile tüm doğal güzellikleri görüp kaydetme olanağına sahip olup yere inmek istemeyeceksiniz.

 

Ambulans Uçak ve ambulanshelikopter hizmeti veren bilkent jet ile hızlı hizmet anlayışımız ile sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

Helikopterle yük taşıma ile ilgili sormak istediğiniz her şey için 7/24 bize ulaşın.

Bilkent Jet uçak kiralama olarak 7/24 çağrı merkezimizden Özel Uçak Kiralama, Helikopter turu ve helikopter kiralama ya da ambulans uçak taleplerinize hızlı cevap alabilirsiniz.

BİLKENT JET ÖZEL UÇAK & HELİKOPTER KİRALAMA SERVİSİ

İLETİŞİM-0 532 256 96 34

Copyrights © 2015 Bilkent Havacılık. Tüm Hakları Saklıdır.