özel uçak kiralama
Kasım 25, 2014 Comments Closed

ÖZEL UÇAK KİRALAMA VE HAVA TAKSİ SERVİSİ

Posted by:Bilkentjet onKasım 25, 2014

ÖZEL UÇAK KİRALAMA VE HAVA TAKSİ SERVİSİ

Türkiye’de özel uçak kiralama ve hava taksi hizmetinde lider Bilkent Havacılık

Bilkent Havacılık yurt içi ve yurtdışı özel uçak kiralama, hava taksi, helikopter turu ve helikopter hiralama hizmeti vermektedir.
Yine ambulans uçak ve helikopter ambulans ağımız vardır.
Yurt dışı ve yurt içinde iletişim ağını kurarak, havacılık sektörünün önde gelen isimlerinden olmaya adayız.
Şirketimiz özel uçak kiralama şirketidir. Dünyanın her yerinden istenilen her noktaya müşterilerimizi konforlu bir şekilde ulaştırıyoruz. 7/24 hizmet veren Bilkent Havacılık özel uçak kiralama yanı sıra helikopter kiralama, hava ambulans ve deniz uçak kiralama konularında da hizmet vermektedir. Müşterilerimizin istediği gün ve saatte kendilerine uygun uçağı temin ederek rahat, güvenli ve konforlu bir şekilde uçuşlarını sağlıyoruz. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda VIP hizmet de sunmaktayız.

Zamanınızı değerli kılmak için Bilkent Aviation diyoruz…

Bilkent Aviation Group uçak kiralama olarak Türkiye ve Avrupa’daki ofislerimizde özel jet, charter uçuş ve helikopter hizmeti vermekteyiz. Deneyimli, alanında seçkin kadromuz ve uçuş ekibimizle birlikte talebiniz doğrultusunda dünyanın her yerinden istenilen her noktaya 7/24 uçuşunuzu en iyi çözüm ve en iyi fiyat garantisiyle sizlere sunuyoruz.
Sizlerden gelen talepler doğrultusunda tecrübeli pilotlarımız sizin fotoğraf ve video çekimlerinizde en iyi açıyı yakalamanıza yardımcı olacaklardır. Dilerseniz kendi kameraman veya fotoğrafçınızla; dilerseniz bünyemizdeki profesyonel ekibimizle çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

özel uçak kiralama

özel uçak kiralama

özel uçak kiralama

özel uçak kiralama

Gerçekleştirilecek hava görselleri, fotoğraf ve video, çekimleri televizyon yapımları, sinema film prodüksiyonları, helikoptere takılacak kamera sistemleri ile projelerinize katkı sağlayacaktır.
Havadan fotoğraf çekimi, havadan video çekimi ve benzeri tüm ihtiyaçlarınız için Bilkent Havacılığın uçak ve helikopter opsiyonlarını kullanarak operasyonel esnekliği ve ekonomik fiyatları bir arada yakalarsınız.
Özel uçak ve helikopter ihtiyaçlarınızda hizmet bedeli ödemeden danışmanlarımızdan fiyat teklifi alabilir, uçuşunuza en uygun seçenekleri öğrenebilir , güvenli bir şekilde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Konforlu, keyifli ve size özel uçuşlarınız için Bilkent Aviation Group…

Bilkent Jet uçak kiralama olarak 7/24 çağrı merkezimizden Özel Uçak Kiralama, Helikopter turu ve helikopter kiralama ya da ambulans uçak taleplerinize hızlı cevap alabilirsiniz.
BİLKENT JET ÖZEL UÇAK & HELİKOPTER KİRALAMA SERVİSİ
İLETİŞİM-0 532 256 96 34

Copyrights © 2015 Bilkent Havacılık. Tüm Hakları Saklıdır.