özel uçak kiralama
Eylül 30, 2014 0

Özel Uçak şirketleri arasında ayrıcalıklı

Posted by:Bilkentjet onEylül 30, 2014

Özel Uçak şirketleri arasında 1 numara

Bilkent jet özel jet kiralama şirketi,  diğer özel uçak şirketleri arasında zaman içerisinde kalitesini ortaya hem uçak kiralama hemde hava taksi hizmetleri anlamında koymuştur.

Bilkent havacılık seçeceğiniz rota, gün ve saate uygun olarak uçak kiralama, helikopter kiralama ve hava ambulans kiralama konularında siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Kalite, konfor ve güvenirliliğin ön planda olduğu uçuşlarımızda VIP hizmetlerden de faydalanabileceksiniz.

 Ayrıcalıklı özel uçak kiralama için Bilkent Havacılık

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Bilkent Havacılık deneyimli kadrosuyla kaliteden ödün vermeden hizmet vermektedir. Muğla kiralık uçak, Ankara kiralık uçak, Antalya kiralık uçak, İstanbul kiralık uçak, hava ambulans ve helikopter turları ve birçok seçenekleriyle siz değerli müşterilerine evrensel kalitede hizmet sunmaktadır.

özel uçak foto

özel uçak foto

Uçak kiralama da Unululmaz anlar yaşatır.

Bilkent jet Havacılık helikopter turu, fotoğraf ve kamera çekimi hizmetlerini sizlerden gelen talep ve beklentiler doğrultusunda en son teknolojiyle birlikte sunmaktadır. Helikopter turu, fotoğraf ve kamera çekimi ile müşterilerine unutamayacağı anlar yaşatmayı garanti etmektedir.

Hava taksi ile Zamanın gerisinde kalmayın

Bilkent jet Havacılık’ın hava taksi ve business jet hizmetleri hava taşımacılığında adeta yeni bir çığır açmıştır. Özellikle iş dünyasının yoğun temposunda zamana karşı önde olmak isteyenler için vazgeçilmez bir seçenektir. Hava taksi ve business jet seçenekleriyle kalite ve konforu bir arada sunarak, müşterilerinin ilk ve süregelen ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktadır.

Bilkent Jet uçak kiralama olarak 7/24 çağrı merkezimizden Özel Uçak Kiralama, Helikopter turu ve helikopter kiralama ya da ambulans uçak taleplerinize hızlı cevap alabilirsiniz.

BİLKENT JET ÖZEL UÇAK & HELİKOPTER KİRALAMA SERVİSİ

İLETİŞİM-0 532 256 96 34

Bir Cevap Yazın

Copyrights © 2015 Bilkent Havacılık. Tüm Hakları Saklıdır.