Özel Uçak, helikopter kiralama, helikopter, hava taksi, helikopter turu, Hava ambulansı
Ağustos 14, 2014 0

Özel Uçak ve Helikopter kiralama

Posted by:Bilkentjet onAğustos 14, 2014

Özel Uçak ve Helikopter kiralama

Helikopter, özel uçak kadar güvenlidir.  Hizmetlerimizden bazıları helikopter turları,, havadan ticari reklam broşürü atımı, helikopter ile havadan fotoğraf çekimi, merasim ve özel günler için helikopter kiralama hizmeti ,düğün, nişan, sünnet şeklindedir. Sadece helikopterler Hava araçları içinde dikey  kalkış ve iniş yapabilip ayrıca havada sabit olarak tutunabilirler. Bu uçuş pisti olmayan yerlerde ulaştırma ve uçuş sağlamak, uçakların inemeyecekleri yerlere ulaşmak yapmak demektir
Helikopter kiralama bir lüks olmaktan çıkmıştır.
Helikopter kiralama ücretleri, talep edilen helikopter kiralama servisine göre,talep edilen helikoptere göre gidilecek yerle arsındaki mesafeye değişmektedir. Size zaman kaybı yaşatmadan konforunuzdan hiçbir şey eksiltmeden istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz helikopterler sayesinde.

uçak kiralama

uçak kiralama

Özel günler, mutlu dakikalarınız, yıl dönümleriniz için de bizden helikopter talebinde bulunabilirsiniz.
Hava ambulansı ve gezi amaçlı helikopter turlarının yanı sıra “hava taksi”ye olan istekler giderek artıyor. helikopterlerin modeline göre saatte yaklaşık olarak 200-300km yapan bir araçla, üstelik trafiğin sıkışıklığından kurtularak helikopter ile yolculuk yapmanın konforu bir başka tabiki.
Bilkent Jet olarak 7/24 çağrı merkezimizden Özel Uçak Kiralama, Helikopter turu ve helikopter kiralama ya da ambulans uçak taleplerinize hızlı cevap alabilirsiniz.
BİLKENT JET ÖZEL UÇAK & HELİKOPTER KİRALAMA SERVİSİ
İLETİŞİM-0 532 256 96 34

Bir Cevap Yazın

Copyrights © 2015 Bilkent Havacılık. Tüm Hakları Saklıdır.