Uçak Ambulans
Eylül 17, 2015 Comments Closed

Uçak Ambulans

Posted by:Bilkentjet onEylül 17, 2015

Uçak Ambulans Kiralama yapmak isteyen hasta yakınlarına, hava ambulans veya ambulans helikopter önerileri ile en iyi ambulans uçak kiralama fiyatı sunar.

Uçak Ambulans ile hasta yakınının istediği havalimanından alınarak daha iyi şartlarda tedavi edilmek amacı ile gideceği havaalanına sağlık ekipleri eşliğinde götürülür.

Bilkent havacılık olarak, uçak Ambulans kiralama hizmetlerimizin yanı sıra ;

  • Ambulans uçak ile cenaze götürme,
  • Hava Ambulans ile organ götürme,
  • Medikal eskort hizmetimiz,
  • Helikopter Ambulans ile kısa mesafeli hasta transferleri yapmaktayız.

Hastaları gerek yurtiçi hasta taşıma gerekse yurtdışı hasta taşıma ile dünyanın her yerine doktor ve paramedik ile hava ambulansı ile taşımaktayız.

Türkiye de, İstanbul uçak Ambulans, Ankara Uçak ambulans, Antalya uçak ambulans, İzmir Uçak ambulans, Bodrum uçak ambulans, Dalaman uçak ambulans hizmetlerimiz mevcuttur.
Uçak Ambulans içerisinde tüm sağlık ekipmanlarını barındırmaktadır. Ayrıca transfer sırasında hastaya özel doktorlar ve özel hemşireler de eşlik etmektedir. Bu sayede hastanın herhangi bir sağlık problemi yaşamasına karşılık uzman ekipler anında müdahale edeceği için gönül rahatlığı ile hasta yakınları tarafından da hasta emanet edilebilir. Ambulans hizmeti sadece yaralılar ve hastalar için hizmet vermemektedir. Bunun yanı sıra organ nakli transferi için de kullanılmaktadır.

Uçak Ambulans

Uçak Ambulans

Uçak Ambulans Fiyatları

Uçak ambulans fiyatları içine sağlık ekibi tüm havalimanı vergileri ve 1 refakatçi ücreti dahildir. Yurtdışı ambulans uçuşlarında kara ambulansı fiyata dahil değildir. Uçak ambulans fiyatları ambulans uçağın modeline ve gidilecek olan rota ile doğrudan orantılıdır.

Ambulans Uçak fiyatları için lütfen 7/24 operasyon merkezimiz olan acil hava ambulans destek hattımızı 0 532 256 96 34 hattımızı arayınız.

Uçak Ambulans Fiyatları

Uçak Ambulans Fiyatları

Özel Ambulans Uçak Kiralama

Özel Ambulans Uçak kiralama hizmetimiz, kaza geçirmiş, yaralanan yada herhangi bir nedenle sağlık sorunu yaşayan hastaların daha iyi tedavi altında bir an önce iyileşmeleri için kara ambulansı ile hastanın sağlığını olumsuz etkileyeceğini düşünüldüğü durumlarda kullanılır.

Sağlık ciddi bir durum olduğu için kesinlikle ihmale gelmez. Bazen talihsiz kazalar ya da kötü hastalıklar yaşarken müdahale konusunda hızlı olunması çok önemlidir. Bu durumda özellikle sağlık imkanlarının yeterli olmaması sebebi ile farklı bölgelere hastanın çeşitli şekillerde transfer edilmesi çok önemlidir. Ancak transfer sırasında kara yolunu kullanmak zaman kaybının yaşanmasına neden olacağı için farklı alternatifleri denemek hastanın sağlığı açısından oldukça önemlidir. Kara yolu zaman kaybına neden olacağı için hava yolunu tercih etmek hastanın sağlığı açısından oldukça önemlidir. Bu durumda Uçak Ambulansları devreye girmektedir.

Uçak Ambulansı hizmeti veren pek çok firma bulunmaktadır. Ancak bu firmalar arasında tercih yaparken dikkatli seçmek çok önemlidir. Söz konusu insan sağlığı olduğu için tüm detaylara önem verilmeli ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmelidir. Bu hizmet dahilinde hastanın hem şehir içinde hem şehirler arasında hem de ülkeler arasında transferi sağlanmaktadır. Hastanın daha iyi imkanları olan bir hastaneye ya da kliniğe transfer edilmesi planlandıysa hasta bulunduğu hastaneden özel olarak alınmaktadır. Bununla birlikte transfere karar verilir verilmez anında hastanın transferi için çalışanların ve ambulans uçağın hızlı bir şekilde koordine edilmesi gerekmektedir.

Özel Ambulans Uçak Kiralama

Özel Ambulans Uçak Kiralama

Organların hızlı bir şekilde götürülmesi konusunda zamanla yarışıldığı bilinmektedir. Bu durumda bu hizmetten faydalanılabilir ve sağlık konusundaki tüm kritik durumlarda hızlı davranmak adına kullanılması önerilir. Ambulans uçak firma tercihi yaparken hız çok önemlidir ancak hızın önemli olması kadar güvenilirlikte çok önemlidir. Güvenilir ve adını duyurmuş olan firmaları tercih ederek hem ağlığı ihmal etmeden hem de belirlenen şekilde başarılı bir şekilde transferin yapılması sağlanmalıdır.

 

Ambulans Uçak ve ambulans helikopter hizmeti veren Bilkent jet ile hızlı hizmet anlayışımız ile sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

Ambulans Helikopter kiralama ilgili sormak istediğiniz her şey için 7/24 bize ulaşın.

ACİL AMBULANS UÇAK TELEFON: 0 532 256 96 34

Bilkent Jet uçak kiralama olarak 7/24 çağrı merkezimizden Özel Uçak Kiralama, Helikopter turu ve helikopter kiralama ya da ambulans uçak taleplerinize hızlı cevap alabilirsiniz.

BİLKENT JET ÖZEL UÇAK & HELİKOPTER KİRALAMA SERVİSİ

Copyrights © 2015 Bilkent Havacılık. Tüm Hakları Saklıdır.