uçak kiralama
Eylül 27, 2014 0

Uçak Kiralama & Kiralık Uçak Servisi

Posted by:Bilkentjet onEylül 27, 2014

Uçak Kiralama ve Kiralık Uçak Hizmetleri

Bilkent jet hava taksi olarak, gerek uçak kiralama gerekse kiralık uçak taleplerinizde 7/24 hizmetinizdeyiz.

Kiralık Uçak  da Üstün Kalite Hizmeti

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda sizin istediğiniz gün ve saatte kiralık uçak ve kiralık helikopteri temin ederek, güvenli bir şekilde uçmanızı sağlıyoruz. Tecrbeli ekibimiz sizlere 7/24 Ankara kiralık uçak, İstanbul kiralık uçak, Antalya kiralık uçak, Muğla kiralık uçak, Antalya kiralık uçak seçenekleriyle hizmet veriyor.

 Uçak kiralama yapın ve Vaktinizi boşa geçirmeyin

uçak kiralama, kiralık uçak

uçak kiralama

Bilkent Havacılık business jet ve hava taksi hizmeti ile sizlere trafik stresinden uzak ve gecikmesiz uçuş imkanı sunuyor. Siz de zamanla yarışanlardansanız business jet, helikopter kiralama ve hava taksi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ambulans Uçak Kiralama da Hasta nakli ve ambulans jet

İster yurt dışında olun ister Türkiye’de hastanızı bulunduğu yerden alarak istediğiniz yere naklini hava ambulans, ambulans jet ve ambulans helikopter ile güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Hava ambulansı hizmetimizi dünya standartları kalitesinde sağlıyoruz.

Helikopter turu ve Hava çekimi

Helikopter turu ile unutamayacağınız bir şehir turu yapacak ayrıca fotoğraf çekimi, kamera çekimi (reklam filmi, sinema çekimi) fırsatlarından da yararlanacaksınız. Şirketimiz talepleriniz doğrultusunda konusunda uzman , fotoğrafçı, kameramanları sizlere sağlamaktadır.

Bilkent Jet uçak kiralama olarak 7/24 çağrı merkezimizden Özel Uçak Kiralama, Helikopter turu ve helikopter kiralama ya da ambulans uçak taleplerinize hızlı cevap alabilirsiniz.

BİLKENT JET ÖZEL UÇAK & HELİKOPTER KİRALAMA SERVİSİ

İLETİŞİM-0 532 256 96 34

Bir Cevap Yazın

Copyrights © 2015 Bilkent Havacılık. Tüm Hakları Saklıdır.