uçak kiralama
Ekim 14, 2014 0

UÇAK KİRALAMA ve HELİKOPTER TURU

Posted by:Bilkentjet onEkim 14, 2014

Uçak kiralama ve helikopter turu hakkında detaylı bilgi

Bilkent Jet olarak gerek uçak kiralama gerekse helikopter turu yapmak isteyen misafirlerimiz tüm ayrıcalıklara Bilkent jet Hava Taksi imkanı ile ulaşırlar.

Özel Uçak kiralama yapanlar tüm imkanlara sahip

Bilkent jet Havacılık’ınhasta ve organ nakli özelliği taşıyan hava ambulans hizmeti ile ambulans uçak, ambulans jet ve ambulans helikopter hastalarınız ve sizin için tüm imkânlara sahiptir. Hava ambulans hizmetinin ambulans uçak, ambulans jet ve ambulans helikopter seçenekleri, kalite, güven, konfor ve müşteri memnuniyeti prensibiyle hizmet vermektedir.

Kiralık Uçak da Sürekli yenilik

Bilkent jet Havacılık uçak kiralama ve helikopter kiralama seçenekleriyle sizlere uluslararası standartlarda hizmetler sunmaktadır. Uçak kiralama ve helikopter kiralama ile sunduğu hizmetlerde havacılıkla ilgili tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kendini sürekli yenilemektedir.

uçak kiralama

uçak kiralama

Uçak kiralama da Evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz

Tecrübeli ve uzman kadrosu ile sizlere güvenli uçuşun anahtarını sunan Bilkent jet Havacılık’ın kiralık uçak ve kiralık helikopter seçenekleriyle seyahat etmeyi tercih ettiyseniz, sevdiklerinizin aklı sizde kalmayacak. Ankara kiralık uçak, İstanbul kiralık uçak, Antalya kiralık uçak ve kiralık helikopter seçenekleri sizi sadece gideceğiniz yere götürmekle kalmaz, ayrıca size zengin bir ikram menüsü de sunar. Kiralık uçak ve kiralık helikopter olanaklarından yararlanırken, uçağın özenle tasarlanmış ferah ve lüks gövdesi içinde kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz

Özel Uçak Kiralama Zaman mekan tanımıyor

Türkiye ve yurt dışı hasta naklinde faaliyet gösteren Bilkent jet Havacılık, hava ambulans hizmeti ile konforlu ve güvenilir ambulans uçak, ambulans helikopter ve ambulans jetler ile uçuş hizmeti vermektedir. Nerede ve ne zaman olursa olsun hasta naklini gerçekleştirecek personel, hava ambulans hizmeti ile ambulans uçak, ambulans helikopter ve ambulans jetler siz değerli müşterileri için kalkışa hazır beklemektedir

Bilkent Jet uçak kiralama olarak 7/24 çağrı merkezimizden Özel Uçak Kiralama, Helikopter turu ve helikopter kiralama ya da ambulans uçak taleplerinize hızlı cevap alabilirsiniz.

BİLKENT JET ÖZEL UÇAK & HELİKOPTER KİRALAMA SERVİSİ

İLETİŞİM-0 532 256 96 34

Bir Cevap Yazın

Copyrights © 2015 Bilkent Havacılık. Tüm Hakları Saklıdır.