uçak kiralama
Aralık 9, 2014 Comments Closed

uçak kiralama ve Kiralık Uçak hizmeti

Posted by:Bilkentjet onAralık 9, 2014

uçak kiralama ve Kiralık Uçak hizmeti

uçak kiralama aldıktan sonra vip karşılama, Bilkent Jet Hava taksi olarak Uçak kiralama ve helikopter turu servislerimizin yanı sıra hava ambulansı ile hasta taşıma, ambulans uçak ile organ nakli, yolcu uçağı ile hasta transferi yani medikal eskort hizmeti, uçak ambulans ile organ nakli gibi servislerimizde mevcuttur.

Uçak Kiralama ve Kiralık Uçak iş adamları ve özel seyahatlerini özel uçak kiralama yaparak renklendirmek isteyenler için gün geçtikçe daha tercih edilir bir hale gelmeye başladı. Son yıllarda kiralık özel uçak ile iş gezilerini organize eden iş adamları konser ve diğer etkinliklerine programlarının yoğunluğu nedeniyle kiralık özel uçak ile giden sanatçılar ve yine özel anlarını kiralık uçak ile taçlandırmak isteyen çiftler arasında popüler olmaya başladı denilebilir.

Antalya uçak kiralama, Antalya kiralık helikopter, İstanbul VIP helikopter, İstanbul VIP hava transfer, Kıbrıs özel uçak hizmetlerinde öncelik müşterinin gizliliği ve konforudur. Misafirlere sunulan özel prestijli imkânlarımız ile Cip geçişlerinden faydalanıp en özel karşılama yapılmaktadır.

uçak kiralama

uçak kiralama

AMBULANS UÇAK KİRALAMA

Ambulans Uçak olarak da gerek helikopter ambulans gerek uçak ambulans hizmetinde hasta sağlığı ön planda tutulmaktadır. Bu yüzden zaman karşı bir yarış ve hız önceliklidir.

İstanbul Helikopter turu için de VIP ayrıcalığı ile helikopter de fotoğraf ve helikopter de kamera çekimi yapabilir bu anları ölümsüzleştirebilirsiniz. Kiralık helikopter ile sevdiklerinize süprizler hazırlayabilirsiniz. Helikopterle evlilik teklifi helikopter ile doğum günü süprizleri yapabilirsiniz.

Uçak Kiralama ve Kiralık Uçak hizmeti aslında son 20 yılın ürünüdür desek yeridir. Elbette daha önce kiralık özel uçak ile seyahat tercihlerinde bulunanlar vardı ancak genele yayılmaya başlaması 20 yıllık bir maziye dayanmaktadır. Durum böyle olunca da talebin artması ile birlikte kiralık özel uçak ile ilgili sorular da bizlere artarak gelmeye başladı.

Bilkent Havacılık Hava Taksi Hizmeti

UÇAK KİRALAMA & HELİKOPTER KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL:

0 532 256 96 34 & 0 532 256 96 34

www.bilkentjet.com

KİRALIK UÇAK – ÖZEL JET – HAVA TAKSİ – HAVA AMBULANS-AMBULANS HELİKOPTER

Copyrights © 2015 Bilkent Havacılık. Tüm Hakları Saklıdır.