• HELİKOPTER FOTOĞRAF ÇEKİMİ

    Bilkentjet Havacılık olarak , güvenlik ve emniyet kavramları bizim için ilk sırada yer almaktadır. Tüm yasal düzenleme ile ilgili olarak çalıştığımız tüm operatörlerden uçakların ve sağlık ekibinin güncel sertifikalarını ve uçuşa ilişkin belgeleri talep ederiz ve sıkı şirket kurallarını uygularız.

Özel Uçak Özel Jet Özel Uçak Kiralama 7/24 Acil Destek.

Bilkentjet Havacılık Özel Uçak Kiralama ekibi olarak, 7 gün 24 saat özel uçak transferlerinizde konusunda uzman personelimiz ve en iyi fiyat garantisi ile sizlerin taleplerini en hızlı şekilde yanıtlıyoruz.
ÖZEL UÇAK | ÖZEL JET KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
ÖZEL UÇAK | ÖZEL JET KİRALAMA - MEDİKAL ESKORT - CENAZE NAKLİ - HAVA TAKSİ - HAVA AMBULANS

Helikopter Fotoğraf ve Helikopter Video Çekimi hakkında bilmek istediğiniz herşeyi 0 532 256 96 34 nolu hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Helikopterle fotoğraf çekimi ve helikopterle video çekimini sizin isdediğiniz doğrultuda kameraman ve yardımcısı eşliğinde yapıyoruz.

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda (helikopter turu ,VIP helikopter transfer, hava çekimi, hava fotoğraf çekimi, hava kamera çekimi) konularında tecrübeli pilotlarımız fotoğraf ve video çekimlerinizde sizlere en iyi açıyı yakalamanızda yardımcı olacaklardır.

Dilerseniz kendi kameraman veya fotoğrafçınızla; dilerseniz bünyemizdeki profesyonel ekibimizle çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapılacak hava görselleri, hava fotoğraf ve hava video çekimleri, televizyon yapımları, sinema film prodüksiyonları, helikoptere takılacak kamera sistemleri ile projelerinize katkı sağlayacaktır.

helikopter foto 4helikopter fotoğraf ve video

Havadan fotoğraf çekimi, havadan video çekimi ve benzeri tüm ihtiyaçlarınız için Bilkent Havacılığın uçak ve helikopter opsiyonlarını kullanarak operasyonel esnekliği ve ekonomik fiyatları bir arada yakalarsınız.

Bilkent Havacılık’ın sizlere sunduğu helikopter turu, Helikopter fotoğraf ve helikopter kamera çekimi ile istediğiniz açıdan mükemmel çekimlere hazır olun. Ankara helikopter turu, İstanbul helikopter turu, Antalya helikopter turu, İzmir helikopter turu ile keyifli bir zaman geçirin.

Helikopterle video çekimi

Helikopterle video çekimi

Hava kamera çekimi ve Hava fotoğraf çekimi konusunda tecrübeli ve uzman ekibiyle helikopterden fotoğraf ve helikopterden kamera çekimi yapabilme imkânına sahip olun.

7 gün 24 saat taleplerinizi gerçekleştirecek olan konusunda uzman ekibimiz, özel jetler ve helikopter ile kalkışa hazır beklemektedir.

ÖZEL UÇAK KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL+90 532 256 96 34

Copyrights © 2015 Bilkent Havacılık. Tüm Hakları Saklıdır.