• HELİSKİ

    Bilkentjet Havacılık olarak , güvenlik ve emniyet kavramları bizim için ilk sırada yer almaktadır. Tüm yasal düzenleme ile ilgili olarak çalıştığımız tüm operatörlerden uçakların ve sağlık ekibinin güncel sertifikalarını ve uçuşa ilişkin belgeleri talep ederiz ve sıkı şirket kurallarını uygularız.

Özel Uçak Özel Jet Özel Uçak Kiralama 7/24 Acil Destek.

Bilkentjet Havacılık Özel Uçak Kiralama ekibi olarak, 7 gün 24 saat özel uçak transferlerinizde konusunda uzman personelimiz ve en iyi fiyat garantisi ile sizlerin taleplerini en hızlı şekilde yanıtlıyoruz.
ÖZEL UÇAK | ÖZEL JET KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
ÖZEL UÇAK | ÖZEL JET KİRALAMA - MEDİKAL ESKORT - CENAZE NAKLİ - HAVA TAKSİ - HAVA AMBULANS

Heliski Türkiye de nerede yapılır, Heliski nedir gibi aklınızdaki tüm sorularınızın yanıtı 0 532 256 96 34 nolu hattımızda.

Heliski, Heliski diğer adı ile Helikopterli kayak sporu olarak adlandırılır.Kayak yapacak sporcular helikopter ile yüksek dağlara yada tepelere bırakılır ve buradan aşağıya doğru kendilerini kaymaya bırakırlar.İşte Heliski heyecan dolu spor türlerinden biridir.Dünyada çok bölgede yapılabilen Heliski veya

heliski

heliski

özelliklerinden biriside kayak pistinin olmaması daha önce kayılmamış karın fazla olduğu yerde yapılmasıdır.

 

Dünyada heliskinin yapıldığı yerler arasında en önemli yer kesinlikle Himalayalardır. Bu bölgeden hemen sonra Kanada ve Alaska da yapılan helisky bölgeleri yer almaktadır. Ayrıca 4.bölge olarak Kafkaslar da yapılabilen heliski sporu ülkemizde ilk olraka 2005 senesinde Kaçkar dağlarında gerçekleştirilmiştir.

Heliski ekonomik olarak oldukça pahalı bir spor dalıdır özel ekipman gerektirir.dünyanın en pahalı sporları arasında yerini kesinlikle alır diyebiliriz. Maliyetinin fazla olması kayak sporunu yapan tecrübeli kişiler tarafınfından oldukça tutulmaktadır.

heliski

heliski

Dünyanın adrenalini en yüksek ve maceraperest doğa sporları olarak adlandırılan heliski helikopterle yapılan kayak sporudur. Kayakçılar karın bol olduğu bölgede helikopter ile tepelere bırakılır ve oradan kaymaları sağlanır. Bölge kayak pistine ve kayak merkezlerine uzaktır.

Dünyanın sınırlı bölgelerinde yapılan, ülkemizde ise Rize Kaçkar dağlarında gerçekleştirilen heliski sporuna sizde bu heyecanı yaşamak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

7 gün 24 saat taleplerinizi gerçekleştirecek, konusunda uzman ekibimiz helikopterlerimiz ile kalkışa hazır beklemektedir.

HELİKOPTER KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL+90 532 256 96 34

HELİSKİ

 

Bilkent Jet uçak kiralama olarak 7/24 çağrı merkezimizden Özel Uçak Kiralama, Helikopter turu ve helikopter kiralama ya da ambulans uçak taleplerinize hızlı cevap alabilirsiniz.

BİLKENT JET ÖZEL UÇAK & HELİKOPTER KİRALAMA SERVİSİ

İLETİŞİM-0 532 256 96 34

Copyrights © 2015 Bilkent Havacılık. Tüm Hakları Saklıdır.