• ORGAN NAKLİ

    Hava ambulansı 24’de ,önce güvenlik ve emniyet bizim için ilk sırada yer almaktadır. Tüm yasal düzenleme ile ilgili olarak çalıştığımız tüm operatörlerden uçakların ve sağlık ekibinin güncel sertifikalarını ve uçuşa ilişkin belgeleri talep ederiz ve sıkı şirket kurallarını uygularız.

Hava Ambulans Ambulans Uçak Helikopter Ambulans 7/24 Acil Destek.

Hava ambulans 24 ambulans uçak kiralama ekibi olarak, 7 gün 24 saat hasta nakil transferlerinizde konusunda uzman personelimiz ve acil ambulans uçak ve acil ambulans helikopter ile kalkışa hazır beklemektedir.

Uçakla organ taşıma en önemli kriter kuşkusuz hız ve tecrübedir.

Uçakla organ taşıma Bilkent Havacılık ambulans uçak departmanı tarafından yapılmaktadır.

Nakil merkezlerini Türkiye de Sağlık Bakanlığı belirler ve bu organ nakil merkezleri ile bağlantı sizin tarafınızdan yapılır ve ambulans uçak veya ambulans helikopter ile organ ivedi bir şeklide istediğiniz sağlık kuruluşuna getirilir. “Time Critical” nakil kapsamında yapılır ve taşıma uçak ambulans ile sağlık teknisyenleri tarafından gerçekleştirilir.

uçakla organ taşıma

uçakla organ taşıma

Uçakla organ taşıma da hız ve ekibin deneyi en önemli faktördür. Gerek Ankara uçak ambulans gerekse İstanbul uçak ambulans çağrı departmanımıza geçen hasta yakınının bilgilendirmeleri doğrultusunda hareket eder. Ve Uçak ile organ taşıma zamanında yapılır..

Bilkent havacılık hava ambulansı ekibi öncelikli olarak; acil organ bekleyen alıcıya hızlı bir şekilde bulunduğu yerden alıp alıcıya götürmesi ile son bulur. Türkiye içerisinde tüm havalimanlarında pozisyonları en geç 2 saat kalkış olarak hazır bekleyen hızlı ve güvenli bir şekilde uçakla organ naklini gerçekleştirebilecektir.

Hastanın transfer işlemleri aşamasında, ambulans uçak (ambulans jet) ya da ambulans helikopter kullanılmaktadır.

Bilkent havacılık ambulans uçak ekibi olarak, 7 gün 24 saat hasta transferlerinizde havacılık konusunda uzman kadromuz ve hava ambulans uçaklarımız ile kalkışa hazır beklemektedir.

HAVA AMBULANS UÇAK 7/24 TEL: +90 532 256 96 34

HAVA AMBULANS & HELİKOPTER AMBULANS

Copyrights © 2015 Bilkent Havacılık. Tüm Hakları Saklıdır.