• HELİKOPTER KİRALAMA

    Bilkentjet Havacılık olarak , güvenlik ve emniyet kavramları bizim için ilk sırada yer almaktadır. Tüm yasal düzenleme ile ilgili olarak çalıştığımız tüm operatörlerden uçakların ve sağlık ekibinin güncel sertifikalarını ve uçuşa ilişkin belgeleri talep ederiz ve sıkı şirket kurallarını uygularız.

Özel Uçak Özel Jet Özel Uçak Kiralama 7/24 Acil Destek.

Bilkentjet Havacılık Özel Uçak Kiralama ekibi olarak, 7 gün 24 saat özel uçak transferlerinizde konusunda uzman personelimiz ve en iyi fiyat garantisi ile sizlerin taleplerini en hızlı şekilde yanıtlıyoruz.
ÖZEL UÇAK | ÖZEL JET KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
ÖZEL UÇAK | ÖZEL JET KİRALAMA - MEDİKAL ESKORT - CENAZE NAKLİ - HAVA TAKSİ - HAVA AMBULANS

Helikopter, özel uçak  kadar güvenlidir. Helikopter kiralama yapan misafirler ister şehir trafiğine yakalanmamak ister özel günler için yaptıkları tüm uçuşlarını keyifli geçirirler.

Helikopter Kiralama hizmetlerimizden bazıları

  • helikopter turları,
  • havadan ticari reklam broşürü atımı, 
  • helikopter ile havadan fotoğraf çekimi, 
  • merasim ve özel günler için helikopter kiralama hizmeti ,
  • Helikopter ile düğün organizyonu,
  • Helikopter ile nişan organizyonu
  • Helikopter ile sünnet organizyonu

Sadece   helikopterler Hava araçları içinde  dikey  kalkış ve iniş yapabilip ayrıca havada sabit olarak tutunabilirler. Bu  uçuş pisti olmayan yerlerde ulaştırma ve uçuş sağlamak, uçakların inemeyecekleri yerlere ulaşmak yapmak demektir

Helikopter kiralama bir lüks olmaktan çıkmıştır.

Helikopter kiralama ücretleri, talep edilen helikopter kiralama servisine göre,talep edilen helikoptere göre gidilecek yerle arsındaki mesafeye değişmektedir. Size zaman kaybı yaşatmadan konforunuzdan hiçbir şey eksiltmeden istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz helikopterler sayesinde.

helikopter

helikopter

Özel günler, mutlu dakikalarınız, yıl dönümleriniz için de bizden helikopter talebinde bulunabilirsiniz.

Hava ambulansı ve gezi amaçlı helikopter turlarının yanı sıra “hava taksi”ye olan istekler giderek artıyor.  helikopterlerin modeline göre saatte yaklaşık olarak 200-300km yapan bir araçla, üstelik trafiğin sıkışıklığından  kurtularak helikopter ile yolculuk yapmanın konforu bir başka tabiki.

Bilkent Jet uçak kiralama olarak 7/24 çağrı merkezimizden Özel Uçak Kiralama, Helikopter turu ve helikopter kiralama ya da ambulans uçak taleplerinize hızlı cevap alabilirsiniz.

BİLKENT JET ÖZEL UÇAK & HELİKOPTER KİRALAMA SERVİSİ

İLETİŞİM-0 532 256 96 34

Copyrights © 2015 Bilkent Havacılık. Tüm Hakları Saklıdır.