• HELİKOPTER TURU

    Bilkentjet Havacılık olarak , güvenlik ve emniyet kavramları bizim için ilk sırada yer almaktadır. Tüm yasal düzenleme ile ilgili olarak çalıştığımız tüm operatörlerden uçakların ve sağlık ekibinin güncel sertifikalarını ve uçuşa ilişkin belgeleri talep ederiz ve sıkı şirket kurallarını uygularız.

Özel Uçak Özel Jet Özel Uçak Kiralama 7/24 Acil Destek.

Bilkentjet Havacılık Özel Uçak Kiralama ekibi olarak, 7 gün 24 saat özel uçak transferlerinizde konusunda uzman personelimiz ve en iyi fiyat garantisi ile sizlerin taleplerini en hızlı şekilde yanıtlıyoruz.
ÖZEL UÇAK | ÖZEL JET KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
ÖZEL UÇAK | ÖZEL JET KİRALAMA - MEDİKAL ESKORT - CENAZE NAKLİ - HAVA TAKSİ - HAVA AMBULANS

Helikopter turu nerelerde yapılır, helikopter turu kaç dakika sürer gibi sormak istediklerini 0 532 256 96 34 nolu çağrı merkezimize sorabilirsiniz.

Helikopter turu, helikopter ile vip transfer, boğaz turu ya da özel günleriniz için süprizleri kiralık helikopter ile gerçekleştirebilirsizniz.

Helikopter turları ve VIP transfer

İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da yapmış olduğumuz turlar ile şehre bir başka açıdan bakarak keyifli birkaç saat geçirebilir ve dilerseniz özel organizasyonlar (doğum günü, evlilik teklifi vs.)  gerçekleştirebilirsiniz.

Büyük şehirlerde trafikte geçen boşa zaman kaybını önlemek adına VIP konfigürasyonlu helikopterlerimizi tercih edebilir, toplantı ve önemli iş görüşmelerinizde stres yaşamadan, hızlı ve emniyetli şekilde havalimanından otele veya toplantı yapılacak yere rahatlıkla gidebilirsiniz.

HELİKOPTER TURU

HELİKOPTER TURU

İSTANBUL HELİKOPTER TURU

Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul’umuzun tarihi güzelliklerini sizler için görsel bir şölene dönüştürüyoruz.

TARİHİ YARIMADA TURU:

(Topkapı Sarayı, Süleymaniye Camii, Kapalıçarşı, Dikilitaş, Beyazıt Kulesi, Ayasofya) HALİÇ (Galata Köprüsü ,Karaköy Limanı , Feshane, Miniatürk ,Surlar, Eyüp Sultan, Piyer Loti, , Kariye Müzesi, Fener Patrikhanesi)

BOĞAZ TURLARI:

Anadolu Yakası: Kız Kulesi , Anadolu Hisarı , Haydarpaşa Garı, Haydarpaşa Limanı, , Hidiv Kasrı, Küçüksu Kasrı, Selimiye Kışlası, , Üsküdar, Boğaz Köprüsü, Beylerbeyi Sarayı, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Kuleli Askeri Lisesi, Karadeniz Girişi.

Avrupa Yakası: Boğaz Köprüsü, Galata Kulesi ,Tarabya, Ortaköy, Bebek, Rumeli Hisarı, Çırağan Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, İnönü Stadı, Taksim Meydanı, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü.

ADALAR: Sedef Adası, Burgazada, Kınalıada ve Büyükada.

Yapmakta Olduğumuz Şehir Turları (Ankara Helikopter Turu , Antalya Helikopter Turu ,İzmir Helikopter Turu , Bodrum Helikopter Turu, Dalaman Helikopter Turu, VIP Helikopter transfer)

Ön rezervasyon yapılırken, turistler  pasaport  ibraz etmek mecburiyetindedirler. pasaport ve kimlik kontrolü  Helikoptere binerken tekrar yapılacaktır. Rota Esenboğa Hava Trafik Kontrolünce izin verilen rotalar olacaktır.

Evlilik Yıl Dönümü, Düğün, , Nişan, Hasta nakli (özel ambulans hizmeti dahil), Sünnet, ticari reklam, fotoğraf ve  video çekimleri ve Politik uçuşlar gibi uçuş taleplerinde 4-5-6-7-8 yolcu kapasiteli helikopterlerle sizlere uygun seçenekler sunmaktayız.

Bilkent Jet olarak 7/24 çağrı merkezimizden Özel Uçak Kiralama, Helikopter turu ve helikopter kiralama ya da ambulans uçak taleplerinize hızlı cevap alabilirsiniz.

BİLKENT JET ÖZEL UÇAK & HELİKOPTER KİRALAMA SERVİSİ

7 gün 24 saat taleplerinizi gerçekleştirecek ekibimiz keyifli helikopter turları ile kalkışa hazır beklemektedir.

HELİKOPTER KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL+90 532 256 96 34

Copyrights © 2015 Bilkent Havacılık. Tüm Hakları Saklıdır.