• HAKKIMIZDA

    Bilkentjet Havacılık olarak , güvenlik ve emniyet kavramları bizim için ilk sırada yer almaktadır. Tüm yasal düzenleme ile ilgili olarak çalıştığımız tüm operatörlerden uçakların ve sağlık ekibinin güncel sertifikalarını ve uçuşa ilişkin belgeleri talep ederiz ve sıkı şirket kurallarını uygularız.

Özel Uçak Özel Jet Özel Uçak Kiralama 7/24 Acil Destek.

Bilkentjet Havacılık Özel Uçak Kiralama ekibi olarak, 7 gün 24 saat özel uçak transferlerinizde konusunda uzman personelimiz ve en iyi fiyat garantisi ile sizlerin taleplerini en hızlı şekilde yanıtlıyoruz.
ÖZEL UÇAK | ÖZEL JET KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL: +90 532 256 96 34
ÖZEL UÇAK | ÖZEL JET KİRALAMA - MEDİKAL ESKORT - CENAZE NAKLİ - HAVA TAKSİ - HAVA AMBULANS

Özel Uçak Bilkent jet olarak; Türkiye, Avrupa, Rusya ve Ortadoğu ofislerimizde uzun yıllardır sektörde yönetici kadrolarında çalışmış, güvenilir, hızlı ve en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş ekibimizle faaliyet göstermekteyiz.

Müşterilerimize,  yurtiçi ve yurtdışı özel jet kiralama, helikopter kiralama, deniz uçağı kiralama,  hava ambulansı, yolcu uçağı kiralama, uçak satışı ve havacılık danışmanlığı sağlamaktayız.

Deneyimli, alanında seçkin kadromuz ve uçuş ekibimizle birlikte talebiniz doğrultusunda dünyanın her yerinden istenilen her noktaya 7/24 uçuşunuzu en iyi çözüm ve en iyi fiyat garantisiyle sizlere sunuyoruz. Türkiye, Almanya, Rusya ve Dubai ofisleri ve yurtdışı çözüm ortakları ile global ağ oluşturan Bilkent Havacılık bu ağ içerisinde, dünya çapında özel uçak kiralama faaliyetleri konusunda misafirlerine yerel uzmanlık sunmaktadır.

Bilkent Havacılık olarak Avrupa, Amerika, Ortadoğu, Afrika ve Asya veri tabanımızda bulunan 2850 iş jeti, 465 helikopter, 44 hava ambulansı ile sektördeki tecrübeli ve çözüm odaklı kadromuz 7/24   hizmetinizdedir.

Geniş veri tabanına sahip olan Bilkent Havacılık, istenilen uçağı en kısa sürede bularak yolculuğun planlanmasını, gerekli izinler için başvuruların yapılmasını ve tüm VIP hizmetler için operasyonu sizler için başlatır.

Yaşam tarzınıza değer katmak için, yükseklerden uçmaya hazırız . . .

 

Yaşam tarzınıza değer katmak için, yükseklerden uçmaya hazırız . . .

Bilkent  Havacılık

Copyrights © 2015 Bilkent Havacılık. Tüm Hakları Saklıdır.