ambulans uçak kiralama
Mayıs 23, 2016 Comments Closed

ambulans uçak kiralama fiyatları

Posted by:Bilkentjet onMayıs 23, 2016

ambulans uçak kiralama fiyatları ne kadardır?

ambulans uçak kiralama fiyatları hava ambulansının gideceği mesafeye bağlı olmakla birlikte, uçak ambulansın büyüklüğüne de bağlıdır.

ambulans uçak kiralama fiyatları küçük tek sedyeli hava ambulansı ile yapıldığında en uygun fiyatlama yapılır.Orta tipte 2 sedyeli hava ambulansları ile fiyat artar. 4 sedyeli büyük hava ambulansları daha maliyetli gözükmesine rağmen 4 hasta taşıdığı için daha ekonomik olabilmektedir.

ambulans uçak kiralama fiyatları nasıl hesaplanır?

Her tipte ki hava ambulansların saatlik fiyatları vardır.bu saatlik fiyatlar gidilecek olan saatlik süre ile çarpılır.ancak burada önemli olan uçağın kalktığı yerden sürenin başlaması ve hastayı bıraktıktan sonra kalkış yaptığı havalimanına geri dönene kadar olan süredir.

Yani Örnek verecek olursak;

Antalya’dan hava ambulansı ile Trabzon’a gidecek olan bir hastayı ele alalım. Hava ambulansı İStanbul da olduğunu farz edersek. Uçak ambulans İstanbul – Antalya – Trabzon ve Yine İstanbul yapacaktır.

veya Hava ambulansı Ankara’dan gelecek ise Ankara- Antalya- Trabzon ve Ankara yapacaktır.

ambulans uçak kiralama fiyatları bu süre ile uçağın saatlik maliyetinin çarpılması ve üzerine sağlık ekibi fiyatının konulması ile bulunur.

Hava Ambulans

Hava Ambulansı

2006 Şubat ayında Savunma Sanayii İcra Kurulu(SSİK) kararı ile tasarım sözleşmesi imzalanan Türk Başlangıç ve Temel Eğitim Uçağı (HÜRKUŞ) projesi, uzun yıllar sonra kendi özgün uçağını geliştirme konusunda atılmış çok önemli bir adımdır. HÜRKUŞ projesi kapsamında geleceğin özgün modern eğitim uçağı ihtiyacının tariflenmesinden, son kullanıcıya teslim edilecek ürüne uzanan bir tasarım yaşam döngüsü çalışması yürütülmüştür. Özgün bir hava aracı geliştirme süreci konusunda ihtiyaç olarak ortaya çıkan alanlardan biri de, İnsan faktörü mühendisliği (Human Factors Engineering-HFE) çalışmalarıdır.

Dünya ölçeğinde bakıldığında, kendi özgün platformlarını geliştiren ülkelerin, ürün geliştirme süreçlerinde HFE çalışmalarını genel olarak sistem mühendisliği yaklaşımına uygun olarak ele aldığı görülmektedir. Bu amaçla üretilmiş olan Tasarım standartlarında HFE aktivitelerinin tüm tasarım süreçleri ile ilişkilendirildiği görülmektedir. NASA Sistem Mühendisliği El kitabında (NASA Systems Engineering Handbook NASA/SP-2007-6105 Rev1.) karmaşık sistemlerde sistem insan entegrasyon süreçlerinin proje yaşam döngüsüne entegre edilmesi Tablo1’deki gibi açıklanmaktadır.

ambulans numarası

 

ambulans uçak kiralama fiyatları için lütfen 0 532 256 96 34 nolu ambulans numarası arayınız.

diğer hizmetlerimiz arasında yer alan medikal eskort, uçakla cenaze nakli ve uçakla organ taşıma için bizi arayınız.

Copyrights © 2015 Bilkent Havacılık. Tüm Hakları Saklıdır.