jet uçak
Aralık 13, 2014 Comments Closed

JET UÇAK NEDİR VE özel uçak kiralama

Posted by:Bilkentjet onAralık 13, 2014

özel uçak kiralama da hızlı ve konforlu çözümler

özel uçak kiralama bizim terminolojimizde hava taksi kiralama hizmetleri için var olan uçak tipleri içinde bir kısmını tanımlamaktadır.
Özel uçak kiralama hizmetleri başlıca turboprop uçak kiralama, jet uçak kiralama ve helikopter kiralama gibi başlıca 3 kısma ayrılır. Helikopter kiralama zaten adının da getirdiği gibi helikopter ile şehir içi veya yakın şehirler arası hava transferlerinde kullanılan Özel uçak kiralama aracıdır.

Diğer taraftan uçak kısmında jet uçak ile turboprop Özel uçaklar arasındaki fark kısaca jet uçak için jet motorlu uçaklar ve turboprop jet uçaklar için ise pervaneli uçaklar olarak tanımlanabilir. Turboprop uçaklar jet uçaklara göre daha kısa mesafelerde uyumlu ancak çok uzun mesafelerde ise birçok kez yakıt ikmali nedeniyle durması gerektiği için çok tavsiye edilmemektedir. Ancak yine de ülkeler arası uçuşlar için de jet uçak ile kıyaslanınca düşük maliyetleri dolayısıyla tercih edilebilmektedir.

uçak kiralama fiyatları

uçak kiralama ise şu ana kadar anlatılanlardan da görüleceği gibi özellikle uzun mesafe uçuşlarda ve lüks ve konforun öne çıktığı taleplerde tercih edilen bir hava taksi kiralama işlemidir. Jet uçak ile yapacağınız uçuşlarda 3 kişi ile 60 kişi arasında yapılacak özel uçak kiralama işlemlerinizde jet uçak ile seyahatleriniz organize edilebilir. Diğer taraftan 60 kişi ve üstü yolculuklarda tarifesiz uçuşlar için de jet uçak ile yolcu transferini tercih edebilirsiniz.

jet uçak

özel uçak kiralama

özel uçak kiralama fiyatları

Jet uçak ile yolcu transferlerinin en çok tercih edilmesinin nedenlerinden biri de jet uçak ile en üst seviyede konfor garantisidir. Sizlerden gelecek taleplere göre çeşitlendirilebilir konfor unsurları ile jet uçak yolculuklarınız gerçek birer şölene döndürülebilir.

Bilkent Jet Hava Taksi Servisimizi Jet Uçak ve özel uçak kiralama talepleriniz için 24 saat arayabilirsiniz. Uçak kiralama ve Helikopter turu taleplerinizin yanı sıra hava ambulansı ve ambulans helikopter taleplerinizi çağrı merkezi yetkililerinize iletebilirsiniz.

Bilkent Havacılık Hava Taksi Hizmeti

UÇAK KİRALAMA & HELİKOPTER KİRALAMA 7/24 DİREKT TEL:

0 532 256 96 34 & 0 532 256 96 34

KİRALIK UÇAK – JET UÇAK– HAVA TAKSİ – ÖZEL UÇAK KİRALAMA-AMBULANS HELİKOPTER

Copyrights © 2015 Bilkent Havacılık. Tüm Hakları Saklıdır.