ambulans uçak
Temmuz 17, 2014 0

AMBULANS UÇAK VE AMBULANS HELİKOPTER

Posted by:Bilkentjet onTemmuz 17, 2014

AMBULANS UÇAK VE AMBULANS HELİKOPTER

Yıllardır havayoluyla seyahat edenler veya hava ambulansı gibi ambulans uçak veya ambulans helikopter gibi özel uçak kullanımı yapanlar bilirler ki; havayoluyla seyahat demek vergi demektir. Alan vergileri sigortalar vs gibi birçok vergi biçimi ile insanlar kendilerini bir vergi havuzunun içinde bulmaktadırlar.

Hava ambulansı hizmetlerinden bile ambulans uçak ve ambulans helikopter uygulamalarından vergi alınırken ve buna yönelik çeşitli eleştiriler sosyal medyada da sık sık yer bulurken Venezüella hükümetinin son uygulaması artık yeter dedirtecek cinsten:

Venezüella hükümetinden yapılan duyuruda artık Maiquetia havalimanından uçan yolcular için kişi başı 127 bolivar (yaklaşık 2 dolar) nefes alma vergisi ödenecek. Toplanan vergilerle yeni havalandırma sisteminin maliyetinin karşılanacağı belirtilen açıklamada. Yeni havalandırma sisteminde ozon kullanılarak havanın temizlendiği belirtildi. Bu sistem sayesinde bulaşıcı hastalıklara yakalanma riskinin de ortadan kaldırıldığı belirtilen açıklama sosyal medyada çok ciddi eleştirilerin konusu olmaktan ise kurtulamıyor.

Tarifeli seferler ile olduğu gibi özel uçak için ek CIP ücretleri ile hava ambulansı hizmetlerinde ambulans uçak ve ambulans helikopterler için de birçok ek vergi alınmakta ve halkın ucuz seyehat imkanları da bu nedenlerle kısıtlanmaktadır. Diğer taraftan bir noktada özel seyehatler için anlamlı sayılabilecek olan vergilerin sağlık uygulamaları için de geçerli kılınması eleştiri konusu olmaktadır. Ambulans uçak ve ambulans helikopter uygulaması kullanımlarındaki vergi oran ve sayıları hasta lehine değiştirilmelidir.

Günün her saati ve haftanın her günü ambulans uçak ve helikopter ambulans hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Bilkent Jet olarak 7/24 çağrı merkezimizden Özel Uçak Kiralama, Helikopter turu ve helikopter kiralama ya da ambulans uçak taleplerinize hızlı cevap alabilirsiniz.

BİLKENT JET ÖZEL UÇAK & HELİKOPTER KİRALAMA SERVİSİ

İLETİŞİM-0 532 256 96 34

Bir Cevap Yazın

Copyrights © 2015 Bilkent Havacılık. Tüm Hakları Saklıdır.